❕ Açılmayan Filmler İçin Alternatif Kaynakları Deneyiniz! Filmlere Oy Vererek ve Yorum Yaparak Bize Destek Olabilirsiniz 😊 Sitemize Üye Olmayı Unutmayın!
Kaplan Gözler – Tiger Eyes 2012 (HEMEN İZLE)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.3 IMDB Puanı 7 Görüntülenme

Kaplan Gözler – Tiger Eyes 2012 (HEMEN İZLE)

Yas tutan annesi tarafından Atlantic City ’den, New Mexico ’daki Los Alamos ’a taşınmakya zorlanan 17 yaşındaki Davey Wexler kim olduğunu ve çevreye nasıl uyum sağlayacağını artık bilmemektedir. Bir zamanlar onun için çok önemli olan şeyler (arkadaşlar, partiler, beklentiler) artık önemsiz görünmekte ve Davey neler yaşadığını kimsenin bilmediğinden emin olur. Kanyonları inceleyen gizemli bir Amerikan yerlisi olan Wolf ’la tanışınca, kendisinin en vahşi ve gizli duygularını görebildiğini düşünür. Bu yoğun ilişki Davey ’i uçurumun kenarından döndürür ve hayatının en büyük macerasına atılmak için cesaretlendirir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The 84th Annual Academy Awards

  Senaryo:

  Jon Macks, Dave Boone, Carol Leifer, Tim Carvell (special material written by), Jeff Cesario (special material written by), Billy Crystal (special material written by), Ed Driscoll (special material written by), Billy Martin (special material written by), Ben Schwartz (special material written by), Marc Shaiman (special material written by), Eric Stangel (special material written by), Justin Stangel (special material written by), David Steinberg (special material written by), Mason Steinberg (special material written by), Colleen Werthmann (special material written by)

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?